Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – wygraj soundtrack!

Co prawda premiera filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara już dawno za nami, ale dzięki wytwórni Universal Music Polska, od piątku 23 maja na naszym rynku dostępna jest już ścieżka dźwiękowa do tego obrazu. Przypomnijmy tylko, że piątą odsłonę serii zilustrował muzycznie Geoff Zanelli. Z jakim skutkiem? O tym możecie przeczytać w obszernej recenzji Tomka Goski. My natomiast wraz z wydawcą soundtracku zapraszamy serdecznie wszystkich czytelników FilmMusic.pl do wspólnej zabawy konkursowej, w której do wygrania będą egzemplarze tego albumu!

Przed Wami jedno proste pytanie, które otwiera drogę do losowania nagród. Oto one:

Geoff Zanelli pracował już wcześniej nad ścieżkami dźwiękowymi do Piratów z Karaibów jako aranżer i autor muzyki dodatkowej. Nad iloma częściami tej serii pracował?


Regulamin konkursu:

1. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia wysyłane z kilku skrzynek pocztowych będą automatycznie kasowane.

2. Zgłoszenia należy nadsyłać do 2 lipca na adres goska.tomasz@filmmusic.pl w tytule wiadomości wpisując „Konkurs – Piraci z Karaibów”. Nie bierzemy pod uwagę wiadomości bez tytułu sformułowanego w powyższy sposób, jak i tych, które nie są podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.

3. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie odpowiedzi i danych. Jakiekolwiek poprawki nadsyłane w kolejnych wiadomościach nie będą uznawane.

4. Laureatów konkursu wyłaniamy drogą losowania pośród tych, którzy poprawnie uporali się ze wszystkimi pytaniami konkursowymi.

5. O wynikach konkursu poinformujemy w specjalnym newsie na stronie głównej FilmMusic.pl w ciągu dwóch dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń konkursowych.

6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wgranej drogą mailową. Wtedy też zostaną poproszeni o podanie adresu do wysyłki nagrody. Na e-maile z dokładnymi danymi czekamy tydzień. Jeżeli w tym czasie nie otrzymamy żadnej wiadomości z adresem, to drogą losowania wyłoniona zostanie inna osoba (spośród tych, którzy nadesłali poprawne odpowiedzi), do której powędruje nagroda.

Powodzenia!

Najnowsze newsy

Komentarze