Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

KONKURS – Wygraj płytę z utworem Przymierze Michała Lorenca!

Paweł Stroiński | 27-11-2016 r.

Czwartego listopada bieżącego roku ukazało się najnowsze, koncertowe tym razem dzieło Michała Lorenca, Przymierze. Dzieło to, napisane na 1050-lecie Chrztu Polskiego i otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej. Monumentalne, wykonane przez samą London Symphony Orchestra, chór Capella Corale Varsoviana i solistów oratorium niedługo będzie przedmiotem recenzji na portalu. Więcej informacji o tym wydawnictwie przeczytać możecie w specjalnym newsie, który kilka dni temu ukazał się na naszym portalu. Tymczasem wraz z wydawcą, Warner Classics, chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej zabawy konkursowej, w której do zdobycia będą trzy egzemplarze Przymierza.

London Symphony Orchestra to jedna z najbardziej znanych i cenionych w świecie orkiestr, podobnie jak legendarne studio Abbey Road gdzie nagrywały takie tuzy jak zespół The Beatles czy kompozytorzy muzyki filmowej: John Williams, James Horner, Alexandre Desplat czy Hans Zimmer. I to właśnie tej orkiestry tyczy się nasze pytanie konkursowe.

Czy któryś z polskich kompozytorów nagrywał swoją muzykę z London Symphony Orchestra przed Michałem Lorencem? Jeżeli tak, to który i przy okazji jakiej pracy?

Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem prosimy słać na adres p.stroinski@gmail.com do 4. grudnia włącznie. W tytule wpisujemy ”Konkurs – Przymierze”. Powodzenia!

A wszystkich, którzy chcieliby usłyszeć więcej, zapraszamy do najlepszych sklepów muzycznych i na stronę albumu.

Najnowsze newsy

Komentarze