Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Wygraj CD z muzyką do filmu Znachor

Tomek Goska | 16-01-2024 r.

Miesiąc temu informowaliśmy o pojawieniu się na kompaktach oraz winylach ścieżki dźwiękowej Pawła Lucewicza do filmu Znachor. Dziś dzięki uprzejmości samego kompozytora i wytwórni Magnetic Records mamy przyjemność przekazać na ręce naszych czytelników dwa egzemplarze limitowanego wydania CD. Co należy zrobić, aby otrzymać płytę?

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie związane z filmem Znachor.

Podaj imię i nazwisko autora powieści na podstawie której powstał film Znachor dla platformy Netflix.

Podpisane imieniem i nazwiskiem odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres goska.tomasz@gmail.com do 22 stycznia włącznie. W tytule wiadomości wpisujemy „Konkurs – Znachor”.

O filmie i muzyce:

Znachor to film oparty na motywach powieści o tym samym tytule wyprodukowany dla platformy streamingowej Netflix. Za ścieżkę dźwiękową do tego obrazu odpowiada Paweł Lucewicz – polski kompozytor muzyki filmowej, który od prawie dwóch dekad aktywnie działa w rodzimej branży filmowej. Autor oparł swoją muzykę na melancholijnych dźwiękach smyczków oraz fortepianu, a linia melodyczna prowadzona jest przed zapadające w pamięć tematy. Siłą nośną oprawy do Znachora jest klimat oraz muzyczne barwy, jakimi Lucewicz maluje swój dźwiękowy pejzaż. Kameralne wykonawstwo przekonuje swoją emocjonalną głębią.

O wydaniu:

Ścieżka dźwiękowa do Znachora została pierwotnie wydana w formie cyfrowej, ale dzięki staraniom samego kompozytora oraz wytwórni Magnetic Records, soundtrack ukazał się też na płytach CD oraz winylach. Na rynku dostępne są aż 4 wydania tego soundtracku: płyty w limicie 2000 egzemplarzy i winyl ograniczony nakładem do 1000 sztuk – oba warianty w wersji polskojęzycznej i anglojęzycznej. Dodatkowo CD tłoczone są na unikatowych krążkach GOLD. A oto jak prezentują się wszystkie wersje:

Więcej informacji o albumie i możliwościach nabycia znaleźć można na stronie produktu: znachor.shop.

Nasza recenzja tej ścieżki dźwiękowej: Znachor 

Najnowsze newsy

Komentarze