Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Rogue One – wygraj soundtrack!!Okres świąteczny na polskim rynku filmowym zazwyczaj kojarzył się z pustkami w kinach. Od dwóch lat powoli zaczyna się to zmieniać, a wszystko za sprawą szturmujących (właśnie w tym okresie) produkcji spod znaku Gwiezdnych wojen.Nie jest żadnym zaskoczeniem, że Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie okazał się gigantycznym sukcesem finansowym. Po fenomenalnym przyjęciu Przebudzenia Mocy, disnejowska machina produkcyjna ruszyła z pełną parą. Pierwszy spin-off popularnej gwiezdnowojennej Sagi, a zarazem prequel Nowej nadziei, zbiera obecnie bardzo dobre opinie, choć jeszcze kilka miesięcy temu wszystko wskazywało na to, że będziemy mieli do czynienia z chaotycznym i klejonym naprędce widowiskiem. Szumnie komentowane dokrętki nie wpłynęły bynajmniej na pogorszenie jakości tego dzieła. Czy zrobiła to zmiana na stanowisku kompozytorskim dokonana na kilkanaście tygodni przed premierą? O tym możecie przekonać się w obszernej recenzji Tomka Goski. Recenzji, która to właśnie została opublikowana na naszym portalu. Od kilku dni na stronie widnieją również poprawione teksty dotyczące dwóch gwiezdnowojennych ścieżek Williamsa – Ataku klonów oraz Zemsty Sithów. Dzisiaj w sposób szczególny naszą uwagę kierujemy jednak w stronę Łotra, bo dzięki uprzejmości wytwórni Universal Music Polska mamy możliwość rozdania kilku egzemplarzy tego soundtracku. Co należy zrobić, aby otrzymać jeden z tych krążków?

Pytania kierowane będą nie tyle do entuzjastów muzyki Michaela Giacchino, ale przede wszystkim do tych, którzy mieli okazję obejrzeć Łotra.

1. Wymień przynajmniej trzy planety na których rozgrywa się akcja Łotra 1.

2. Co jest cechą wspólną zjęć zamieszczonych w naszej recenzji Łotra?

Uważny widz nie powinien mieć z tymi pytaniami większego problemu. Podpisane imieniem i nazwiskiem odpowiedzi prosimy więc nadsyłać na adres goska.tomasz@filmmusic.pl do 1 stycznia włącznie. W tytule wiadomości wpisujemy ”Konkurs – Łotr 1”.Powodzenia!

Najnowsze newsy

Komentarze