Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Mumia – wygraj niedostępny w Polsce soundtrack!!

Tydzień temu na ekranach kin całego świata zagościł reboot kultowego filmu Mumia. W planach studia Universal Pictures ma być początkiem rozległego, filmowego „Dark Universe”. Czy ambitne plany producentów przetrwają ciężką próbę krytyki i niezbyt dobrej sprzedaży Mumii Alexa Kurtzmana? O tym przekonamy się w najbliższych tygodniach. W przeciwieństwie jednak do średnio udanego filmu, większość miłośników muzyki filmowej zwraca uwagę na całkiem dobrą ścieżkę dźwiękową autorstwa Briana Tylera. O walorach tej pracy przeczytać możecie w obszernej recenzji Tomka Goski. A dzięki wytwórni Back Lot Music, która odpowiedzialna jest za publikację zarówno fizycznego, jak i cyfrowego, rozszerzonego wydania ścieżki dźwiękowej do Mumii, mamy możliwość przekazania na ręce naszych czytelników jeden egzemplarz tego soundtracku – płyty, która w Polsce nie ma swojej dystrybucji! Co należy zrobić, aby wziąć udział w losowaniu tego krążka?

Przed Wami dwa proste pytania:1. Ile filmów o „Mumii” wyprodukowało studio Universal przed tegorocznym rebootem? Proszę wymienić wszystkie powstałe na przestrzeni lat funkcjonowania studia.2. Brian Tyler dosyć często tworzy ścieżki dźwiękowe dla Universal Pictures. Nad jakimi filmami tej wytwórni pracował w ciągu ostatniego roku?


Regulamin konkursu:

1. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia wysyłane z kilku skrzynek pocztowych będą automatycznie kasowane.

2. Zgłoszenia należy nadsyłać do 25 czerwca na adres goska.tomasz@filmmusic.pl w tytule wiadomości wpisując „Konkurs – Mumia”. Nie bierzemy pod uwagę wiadomości bez tytułu sformułowanego w powyższy sposób, jak i tych, które nie są podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.

3. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie odpowiedzi i danych. Jakiekolwiek poprawki nadsyłane w kolejnych wiadomościach nie będą uznawane.

4. Laureatów konkursu wyłaniamy drogą losowania pośród tych, którzy poprawnie uporali się ze wszystkimi pytaniami konkursowymi.

5. O wynikach konkursu poinformujemy w specjalnym newsie na stronie głównej FilmMusic.pl w ciągu dwóch dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń konkursowych.

6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wgranej drogą mailową. Wtedy też zostaną poproszeni o podanie adresu do wysyłki nagrody. Na e-maile z dokładnymi danymi czekamy tydzień. Jeżeli w tym czasie nie otrzymamy żadnej wiadomości z adresem, to drogą losowania wyłoniona zostanie inna osoba (spośród tych, którzy nadesłali poprawne odpowiedzi), do której powędruje nagroda.

Powodzenia!

Najnowsze newsy

Komentarze