Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Kilka wiadomości o nowych angażach

Wojtek Wieczorek | 22-01-2014 r.

Trent Reznor poinformował za pomocą swojego Twittera, że wspólnie z Atticusem Rossem skomponują muzykę do najnowszego filmu Davida Finchera, Gone Girl. Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści i scenariusza Gillian Flynn, a w obsadzie znajdą się między innymi takie gwiazdy jak Ben Affleck czy Neil Patrick Harris. Fabuła opowiada o kobiecie, która zaginęła w swoją piątą rocznicę ślubu. Reżyser współpracował już z Reznorem i Rossem przy okazji swoich poprzednich filmów, Dziewczyny z Tatuażem i nagrodzonego Oscarem za muzykę – The Social Network

Jak podaje portal filmmusicreporter.com, Carter Burwell został zatrudniony do napisania muzyki do filmu Todda Haynesa Carol. Film oparty jest na podstawie powieści Patricii Higsmith, której akcja rozgrywa się w latach 50-tych i opowiadał będzie o 19-letniej sprzedawczyni, zakochującej się w dojrzałej, zamężnej kobiecie. W głównych rolach wystąpią Cate Blanchett i Rooney Mara. Barwell współpracował już z Haynesem przy okazji mini serii HBO Mildred Pierce.

Kolejnej ważnej informacji ponownie dowiadujemy się z Twittera: Darren Aronofsky poinformował za jego pomocą, że Kronos Quartet wykona muzyką Clinta Mansella do najnowszego filmu reżysera – Noe. To kolejna współpraca muzyków dla tego reżysera – panowie wcześniej spotkali się tworząc muzykę do Requiem dla snu i Źródła.

Najnowsze newsy

Komentarze