Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

John Williams w dokumencie Stevena Spielberga, Tom Holkenborg i Zack Snyder znowu razem, oraz Bradley Cooper jako Leonard Bernstein

Maciej Wawrzyniec Olech | 19-01-2023 r.

Oto kilka gorących nowości ze świata muzyki filmowej i złotego ekranu. Zaczynamy od tej najciekawszej i najgorętszej wiadomości.

STEVEN SPIELBERG PRACUJE NAD DOKUMENTEM O JOHNIE WILLIAMSIE

Rozmawiając z prasą podczas brytyjskiej premiery The Fabelmans, Steven Spielberg powiedział, że przygotowuje film dokumentalny o swoim wieloletnim przyjacielu i współpracowniku Johnie Williamsie. Zapytany przez reportera, czy byłby zainteresowany nakręceniem filmu o Johnie Williamsie, reżyser odpowiedział: „Właściwie pracujemy nad dokumentem o życiu Johna Williamsa”.

Zródło: The Movie Dweeb (moviedweeb.com )

Szczegóły odnośnie tego projektu nie są jeszcze znane. Ale na pewno jest to dokument na który warto czekać.

 

„REBEL MOON” ZACKA SNYDERA Z MUZYKĄ TOMA HOLKENBORGA

Druga wiadomość nie jest raczej większym zaskoczeniem. Holenderski kompozytor Tom Holkenborg (Junkie XL) potwierdził na swoich social mediach, że skomponuje muzykę do najnowszego filmu Zacka Snydera pt. Rebel Moon. Film ukaże się pod koniec roku na platformie Netflix i wedle opisów mamy mieć do czynienia z epicką space operą. Panowie współpracowali już wielokrotnie w przeszłości, przy chociażby takich tytułach jak Batman v Superman Dawn of Justice, Justice League czy Army of the Dead. 

Zródło: https://twitter.com/Junkie_XL

BRADLEY COOPER JAKO LEONARD BERNSTEIN

I na zakończenie Bradley Cooper jest nie do rozpoznania jako Leonard Bernstein z nadchodzącego filmu  Maestro. Amerykański aktor nie tylko wcielił się w słynnego kompozytora, ale też odpowiada za reżyserię tego biograficznego filmu, który ukaże się na kanale streamingowym Netflix.

Mamy nadzieję, że Bradley Cooper zajmie się też innymi biografami innych znanych kompozytorów. Gdyż przyglądając się tym zdjęciom jesteśmy go sobie w stanie wyobrazić w roli Elmera Bernsteina, czy też Jerry’ego Goldsmitha

Najnowsze newsy

Komentarze