Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Gwiezdne Wojny Koncertowo w Zabrzu!

Wojtek Wieczorek | 24-10-2017 r.

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert do Zabrza!

Gwiezdne Wojny Koncertowo to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł. Jedyny koncert na Śląsku odbędzie się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca – 4 listopada 2017 o godzinie 19:00

Dodatkowo w foyer przed koncertami będzie można podziwiać modele z Gwiezdnych Wojen stanowiące część kolekcji http://yavin.pl/Galeria/.

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George’a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak Marsz Imperialny. Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie. Kto wie, może w foyer spotkacie szturmowców albo inne postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

Bilety w cenie od 100 zł dostępne w sieciach Ticketpro, Eventim oraz Empik/Media Markt/Saturn.
http://www.ticketpro.pl/jnp/scena/2004894-gwiezdne-wojny-koncertowo.html

Koncert otworzy najsłynniejszy Star Wars Main Title. Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części Mroczne widmo po siódmą – Przebudzenie mocy. Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: Duel Of The
Fates
, Yoda’s Theme, Cantina Band, Battle of the Heroes czy March of Resistance.
Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa.

Najnowsze newsy

Komentarze