Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

APOCALYPSIS – rozwiązanie konkursu

Tomek Goska | 11-02-2023 r.

Z minimalnym opóźnieniem, ale w końcu publikujemy listę laureatów naszego konkursu, w którym do wygrania były albumy z muzyką inspirowaną Apokalipsą św. Jana – APOCALYPSIS. Do kogo powędrują nagrody?

Ucieszyło nas ogromne zainteresowanie z jakim spotkał się ten konkurs. Otrzymaliśmy od Was bardzo dużo zgłoszeń, a w drodze losowania płyty powędrują do:

  • Rafała Konowrockiego

  • Barbary Kolanowskiej

  • Przemysława Marciniaka

  • Grzegorza Jackowskiego

Gratulujemy!

Apocalypsis to 40-minutowa opowieść o czasach ostatecznych. Podzielona została umownie na pięć rozdziałów. Zaczyna się od prologu zwiastującego to, co nadejdzie. Sercem kompozycji jest dwudziestominutowe, podzielone na dwie frakcje, Dies Irae, opisujące tytułową apokalipsę. Natomiast dwa kolejne utwory to wyobrażenie biblijnego Sądu Ostatecznego oraz wieczności. Na płycie znalazły się także dwa bonusowe fragmenty, których nie będzie można usłyszeć w wersji streamingowej. Poszerzają one podstawowy program kompozycji o dodatkowe wątki. Alpha et Omega jest niewykorzystaną wersją utworu otwierającego kompozycję. Natomiast Interitus jest skrótowym miksem fragmentów Dies Irae.

 

Więcej o tym wydaniu pod tym linkiem:

APOCALYPSIS – muzyczna opowieść o końcu świata + KONKURS!

Najnowsze newsy

Komentarze