Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Top Gun Maverick – KONKURS!

Administrator | 03-06-2022 r.

Po dwóch latach przekładania daty premiery, do kin trafił w końcu długo oczekiwany sequel kultowego filmu z lat 80. A my zapraszamy do wspólnej zabawy konkursowej w której do wygrania będą egzemplarze soundtracku do filmu Top Gun: Maverick!

Top Gun: Maverick z Tomem Cruisem w roli głównej dosłownie rozbił bank w weekend otwarcia, notując przy tym fantastyczne opinie wśród krytyków i widzów. Uwadze zarówno tych pierwszych jak i drugich nie umknęła ścieżka dźwiękowa, na która składają się kultowe piosenki oraz muzyka ilustracyjna stworzona przez intrygujący team: Harolda Faltermayera, Hansa Zimmera oraz Lorne Balfe. Wśród twórców ilustracji wymieniana jest również Lady Gaga, choć jej rola ograniczała się głównie do napisania piosenki promującej widowisko. Soundtrack ukazał się zarówno w formie cyfrowej, jak i na CD nakładem Interscope Records, a w naszym kraju dystrybuowany jest przez Universal Music Polska. A oto jak prezentuje się tracklista wydania:

1. Main Titles (You’ve Been Called Back to Top Gun)
2. „Danger Zone” by Kenny Loggins
3. Darkstar
4. „Great Balls of Fire (Live)” by Miles Teller
5. You’re Where You Belong / Give ‘Em Hell
6. „I Ain’t Worried” by OneRepublic
7. Dagger One is Hit / Time to Let Go
8. Tally Two / What’s the Plan / F-14
9. The Man, the Legend / Touchdown
10. Penny Returns / Interlude
11. „Hold My Hand” by Lady Gaga
12. Top Gun Anthem

Oceną tej pracy zajmiemy się już niebawem, a tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie konkursowej, w której do wygrania będą egzemplarze opisywanego soundtracku. Co należy zrobić aby wziąć udział w losowaniu? Przed Wami jedno proste pytanie:

Która z zawartych na soundtracku piosenek pojawiła się również w pierwszej części Top Gun?

 Na wasze odpowiedzi czekamy do 12 czerwca. Należy je wysyłać na e-mail goska.tomasz@filmmusic.pl wpisując w tytule wiadomości „Top Gun Maverick – Konkurs” Powodzenia!

Najnowsze newsy

Komentarze