Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Ścieżka dźwiękowa do filmu „Sami Swoi. Początek” już na winylu!

Tomek Goska | 24-06-2024 r.

Po premierze filmu Sami Swoi. Początek długo zastanawialiśmy się, czy wydanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej Pawła Lucewicza w ogóle będzie możliwe. Dzięki staraniom kompozytora i wytwórni Magnetic Records soundtrack w końcu ujrzał światło dzienne. W nietypowy sposób – tylko na winylu!

Sami Swoi. Początek, to film, który przenosi nas do genezy konfliktu między dwoma kultowymi postaciami: Kargulem i Pawlakiem. Jest to również udany debiut reżyserski Artura Żmijewskiego. Natomiast do skomponowania ścieżki dźwiękowej zaangażowany został Paweł Lucewicz, który w 2023 roku stworzył wielokrotnie nagradzaną i docenianą oprawę muzyczną do współczesnej wersji Znachora. Prequel Samych Swoich nadaje na podobnych falach pod względem stylistyki i wykonawstwa. Liryczna, skąpana w pięknych tematach muzyka doskonale radzi sobie zarówno z opisywaniem urokliwych miejsc toczącej się akcji, jak i dramatów z jakimi zmagają się główni bohaterowie.

Dzięki staraniom kompozytora i wytwórni Magnetic Records oficjalny soundtrack w końcu został wydany.

Wbrew panującym obecnie standardom nie pojawił się na streamingu, ale bezpośrednio na winylu dostępnym tylko na platformie winylownia.pl. Czarny krążek opublikowany został w limicie 500 egzemplarzy. Zainteresowani muszą się więc spieszyć!

A tak prezentuje się szata graficzna i wydania:

Więcej informacji o możliwości zamawiania na winylownia.pl

Najnowsze newsy

Komentarze