Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Ruszyła nowa odsłona portalu FilmMusic.pl!

Tomek Goska | 30-05-2022 r.

Kochani czytelnicy i sympatycy portalu FilmMusic.pl, po prawie roku przygotowań i wdrażania pewnych działań, w końcu możemy to z wielką satysfakcją napisać:

WITAJCIE NA NASZEJ NOWEJ STRONIE!

Tak naprawdę portal oraz cała jego zawartość pozostają bez zmian. Zmienia się natomiast jego wygląd oraz funkcjonalność. Mamy nadzieję, że na lepsze!

Od dawna nosiliśmy się zamiarem odświeżenia strony. Początkowo zmianie miał ulec tylko wygląd, ale doszliśmy do wniosku, że przestarzała infrastruktura sprawia więcej problemów niż anachroniczny wygląd. Przy okazji ulepszyliśmy synchronizację treści z mediami społecznościowymi, co mamy nadzieję wpłynie pozytywnie na poprawę w nawigacji i przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi platformami. Cały proces trwał blisko rok i wiązał się z wieloma trudnościami – między innymi finansowymi – ale dzięki determinacji i Waszemu wsparciu udało się wszystko zakończyć.

W tym miejscu z całego serca chcielibyśmy podziękować Tym, którzy w minionym roku zaangażowali się w publiczną zbiórkę organizowaną przez portal FilmMusic.pl właśnie w celu sfinansowania przebudowy portalu. Mimo że nie dało nam się uzbierać zakładanej kwoty, to ostatecznie udało się pozyskać dodatkowe środki do sfinalizowania prac. Każdemu kto przyczynił się do wdrożenia tego dzieła przeznaczając choćby symboliczną złotówkę na przebudowę strony wyrażamy OGROMNĄ WDZIĘCZNOŚĆ. Bez Was nie byłoby to możliwe! W końcu to, co tworzymy w ramach portalu FilmMusic.pl tworzone jest właśnie z myślą o Was.

Każda zmiana wiąże się z pewnym okresem adaptacji, przystosowania do tych zmian. Mamy nadzieję, że odkrywanie nowych funkcji portalu przyniesie Wam taką samą radość, jak czytanie publikowanych przez nas treści. Mamy też świadomość, że na początku nie wszystko może się zgrywać w stu procentach, więc jeżeli natkniecie się na jakieś problemy lub błędy w funkcjonowaniu portalu, to koniecznie dajcie nam o tym znać. Będziemy robili wszystko, aby FilmMusic.pl był najsprawniej działającym, najszybciej informującym i najbogatszym w treści źródłem wiedzy o muzyce filmowej w Polsce!

Najnowsze newsy

Bear McCreary, Sparks & Shadows

Imaginary (Urojenie)

Tomek Goska | 29-03-2024 r.

Komentarze