Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

‘’Nie czas umierać’’ – wygraj soundtrack

Tomek Goska | 10-10-2021 r.

Po półtorarocznym okresie oczekiwania i kilku zmianach w dacie premiery, najnowszy film o agencie 007 trafił w końcu na duże ekrany. Nie czas umierać to pożegnalnie Daniela Craiga z rolą Jamesa Bonda, a zarazem przywitanie Hansa Zimmera – autora ścieżki dźwiękowej z tą franszyzą. Czy będzie to jednorazowa przygoda? O tym przekonamy się zapewne za kilka lat, a już teraz chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników ścieżek dźwiękowych do filmów o Jamesie Bondzie do zapoznania się z naszą recenzją soundtracku wydanego przez Decca Records. Tekst znajdziecie w dziale nowości recenzji.
Tymczasem wraz z polskim dystrybutorem soundtracku, wytwórnią Universal Music Polska, zapraszamy do wspólnej zabawy konkursowej w której nagrodą będą egzemplarze ścieżki dźwiękowej stworzonej przez Hansa Zimmera. Co należy zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagród? Przed Wami dwa prościutkie pytania…1. W ilu łącznie filmach o agencie 007 zagrał Daniel Craig?2. Kto jest kompozytorem tematu Jamesa Bonda?
Gotowe odpowiedzi prosimy nadsyłać do 20 października włącznie na adres goska.tomasz@filmmusic.pl


Regulamin konkursu:

1. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia wysyłane z kilku skrzynek pocztowych będą automatycznie kasowane.

2. Zgłoszenia należy nadsyłać do 20 października na adres goska.tomasz@filmmusic.pl w tytule wiadomości wpisując „Konkurs – 007”. Nie bierzemy pod uwagę wiadomości bez tytułu sformułowanego w powyższy sposób, jak i tych, które nie są podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.

3. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie odpowiedzi i danych. Jakiekolwiek poprawki nadsyłane w kolejnych wiadomościach nie będą uznawane.

4. Laureatów konkursu wyłaniamy drogą losowania pośród tych, którzy poprawnie uporali się z pytaniem konkursowym.

5. O wynikach konkursu poinformujemy w specjalnym newsie na stronie głównej FilmMusic.pl w ciągu dwóch dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń konkursowych.

6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

7. Przesyłając swoje zgłoszenie konkursowe wyrażasz zgodę na publikację imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w konkursie FilmMusic.pl.
Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osób nadsyłających swoje zgłoszenia.


Najnowsze newsy

Komentarze