Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

Jeff Goldblum jako muzyk jazzowy – wygraj debiutancki album tego artysty

Tomek Goska | 18-12-2018 r.

Wszyscy doskonale znamy Jeffa Goldbluma z wielu jego wspaniałych kreacji filmowych. Nie każdy wie natomiast, że ów aktor ma również inny talent muzyczny. Kilka tygodni temu nakładem wytwórni Decca / Universal Music, ukazała się debiutancka płyta tego artysty w roli jazzowego pianisty. Album The Capitol Studios Sessions zarejestrowany został z udziałem The Mildred Snitzer Orchestra i gości takich jak: Imelda May, Hailey Reinhard. Patronem medialnym tego albumu jest portal FilMusic.pl! 

Jeff Goldblum, aktor znany na całym świecie z ról w takich hitach kinowych jak Jurassic Park, Independence Day i The Grand Budapest Hotel, gra na pianinie od dziecka. W ciągu ostatnich lat występował z zespołem jazzowym The Mildred Snitzer Orchestra w klubach w Los Angeles oraz w Café Carlyle w Nowym Jorku.
Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny dorastał i wychowywał się, słuchając jazzu w domu, jego ojciec regularnie słuchał płyt Errolla Garnera. Goldblum pobierał klasyczne lekcje gry na fortepianie od najmłodszych lat, ale szybko przeszedł na jazz. W wieku 15 lat zaczął grać w klubach jazzowych w Pittsburghu. 

W 2017 roku Jeff Goldblum towarzyszył innemu znakomitemu muzykowi Gregoremu Porterowi podczas występu dla BBC Show w programie Graham Norton Show BBC. Jego charakterystyczny styl gry i naturalne muzyczne wyczucie zwróciły uwagę szefów wytwórni Decca.
Poniżej prezentujemy okładkę i trackistę tego wydania…


Tracklista:

 • 1. Cantaloupe Island
 • 2. Don’t Mess With Mister T (feat. Till Bronner)
 • 3. My Baby Just Cares For Me (feat. Haley Reinhart)
 • 4. Straighten Up And Fly Right (feat. Imelda May & Till Bronner)
 • 5. Jeff Introduces Sarah Silverman (feat. Sarah Silverman)
 • 6. Me And My Shadow (feat. Sarah Silverman & Till Bronner)
 • 7. Nostalgia In Times Square
 • 8. It Never Entered My Mind (feat. Till Bronner)
 • 9. Gee Baby (Aint I Good To You) (feat/ Haley Reinhart)
 • 10. I Wish I Knew (How It Could Feel To Be Free)
 • 11. This Bitter Earth (feat. Imelda May & Till Bronner)
 • 12. Come On-A-My House (feat. Imelda May & Till Bronner)
 • 13. Caravan (feat. Till Bronner)
 • 14. Good Nights

UWAGA KONKURS!



Co należy zrobić aby wziąć udział w losowaniu jednego z egzemplarzy płyty Jeffa Goldbluma? Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

W pewnym bardzo głośnym filmie mogliśmy podziwiać scenę, w której Jeff Goldblum (a raczej kreowana przez niego nietuzinkowa postać) gra na instrumencie klawiszowym. O jaki film chodzi?


Regulamin konkursu:

1. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia wysyłane z kilku skrzynek pocztowych będą automatycznie kasowane.

2. Zgłoszenia należy nadsyłać do 26 grudnia na adres goska.tomasz@filmmusic.pl w tytule wiadomości wpisując „Konkurs – Jeff Goldblum”. Nie bierzemy pod uwagę wiadomości bez tytułu sformułowanego w powyższy sposób, jak i tych, które nie są podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.

3. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie odpowiedzi i danych. Jakiekolwiek poprawki nadsyłane w kolejnych wiadomościach nie będą uznawane.

4. Laureatów konkursu wyłaniamy drogą losowania pośród tych, którzy poprawnie uporali się z pytaniem konkursowym.

5. O wynikach konkursu poinformujemy w specjalnym newsie na stronie głównej FilmMusic.pl w ciągu dwóch dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń konkursowych.

6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

7. Przesyłając swoje zgłoszenie konkursowe wyrażasz zgodę na publikację imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w konkursie FilmMusic.pl.
Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osób nadsyłających swoje zgłoszenia.

Powodzenia!

Najnowsze newsy

Komentarze