Your browser is not supported! Update your browser to improve your experience.

First to the Moon – wygraj niedostępny w Polsce soundtrack!

Tomek Goska | 17-06-2019 r.

50 rocznica lądowania na Księżycu daje sposobność filmowcom do poruszania tego tematu w bardzo szerokim kontekście. Niczym grzyby po deszczu pojawiają się kolejne obrazu trakujące o misji Apollo 11, choć nie brakuje również projektów eksplorujących peryferia tego wielkiego czynu. I jednym z takowych jest amerykański dokument First To The Moon – The Journey Of Apollo 8, opowiadający o misji Apollo 8 mającej na celu zbadanie orbity Srebnego Globu.Czemu o tym mówimy? Ponieważ niedawno nakładem wytwórni Notefornote ukazał się soundtrack z muzyką do tego dokumentu. Więcej o tym soundtracku możecie przeczytać w recenzji opublikowanej własnie na naszej stronie. A dzięki uprzejmości wytwórni mamy okazję przeznaczyć na ręce naszych czytelników egzemplarz z tą barwną muzyką Alexandra Bornsteina. Album, który, przypomnijmy, nie jest dostępny na naszym rynku. Co należy zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagrody? Przed Wami jedno pytanie związane z kompozytorem.Przez wiele lat Alexander Bernstein pracował jako aranżer u jednego z hollywoodzkich kompozytorów. O jakiego twórcę chodzi?


Regulamin konkursu:

1. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia wysyłane z kilku skrzynek pocztowych będą automatycznie kasowane.

2. Zgłoszenia należy nadsyłać do 23 czerwca na adres goska.tomasz@filmmusic.pl w tytule wiadomości wpisując „Konkurs – Apollo 8”. Nie bierzemy pod uwagę wiadomości bez tytułu sformułowanego w powyższy sposób, jak i tych, które nie są podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.

3. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie odpowiedzi i danych. Jakiekolwiek poprawki nadsyłane w kolejnych wiadomościach nie będą uznawane.

4. Laureatów konkursu wyłaniamy drogą losowania pośród tych, którzy poprawnie uporali się z pytaniem konkursowym.

5. O wynikach konkursu poinformujemy w specjalnym newsie na stronie głównej FilmMusic.pl w ciągu dwóch dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń konkursowych.

6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!

Najnowsze newsy

Komentarze