Przypominamy, że już w najbliższy piątek (9 grudnia) w Sali Kongresowej PKiN odbędzie się mikołajkowy koncert, Tyle pięknych snów, na którym zaprezentowanych zostanie kilkanaście utworów z największych produkcji Disney’a i nie tylko! Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora, www.MagiczneKoncerty.pl. My tymczasem spieszymy z rozwiązaniem konkursu, w którym do wygrania były zaproszenia na to właśnie wydarzenie.
Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu było odpowiedzenie na jedno dosyć proste pytanie:
Alan Menken jest jednym z najbardziej docenionych przez Amerykańską Akademię Filmową, kompozytorów, pracujących przy animacjach Disney’a. Ile statuetek Oscara otrzymał łącznie ten muzyk?
A otrzymał ich łącznie 8 – po dwie za Alladyna, Pocahontas, Piękną i Bestię oraz Małą syrenkę. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń z poprawnymi odpowiedziami wylosowaliśmy dwie osoby, które uszczęśliwimy podwójnym zaproszeniem na koncert Tyle pięknych snów. Będą to:
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich pozostałych konkursowiczów zapraszamy do brania udziału w kolejnych zabawach organizowanych przez portal FilmMusic.pl!