Szukaj: w


linki
Polskie strony
 • Soundtracks.pl - Najpopularniejszy w Polsce serwis zajmuj±cy się muzyk± filmow±. Pracuj±cy nad nim o¶mioro redaktorów dba o systematyczne aktualizowanie bazy danych serwisu. Znajdziemy tu mnóstwo recenzji, wiele biografii kompozytorów, ciekawe artykuły i prężnie działaj±ce forum. Strona szczyci się ponadto ¶wietn± grafik± i częstokroć burzliwymi dyskusjami w komentarzach.
 • Muzykafilmowa.pl - Ciekawa strona Łukasza Waligórskiego. Recenzje, artykuły, biografie kompozytorów, a dla samodzielnie muzykuj±cych - zapisy nutowe niektórych tematów muzycznych.
 • Klub Miło¶ników Filmu - Chyba najstarszy polski dział o muzyce filmowej, prowadzony przez braci Łudzeń. Trochę tekstów z zewn±trz, specjalny dział na forum, ogromna baza recenzji, interesuj±ce artykuły.
 • Hatak24 - Największa w Polsce internetowa przestrzeń zrzeszaj±ca fanów seriali i wszystkiego, co z nim zwi±zane. Bogata baza napisów do wielu seriali, ciekawe podstrony tematyczne oraz systematycznie pojawiaj±ce się niusy z branży, sprawiaj±, że Hatak24.pl jest miejscem, gdzie każdy miło¶nik serialów telewizyjnych odnajdzie się z powodzeniem. Niedawno rozpoczęli¶my merytoryczn± współpracę z tym portalem.
 • Biuletyn Filmowy - Internetowy magazyn po¶więcony kinu prowadzony przez Dishmana. Zawiera recenzje, informacje o ludziach filmu, a także, co jest ewenementem, o postaciach filmowych. Ostatnio pojawił się także, stworzony we współpracy z naszym portalem, dział o muzyce filmowej. Najnowszy numer biuletynu możecie przeczytać w pi¶mie CD-Action
 • Instytut Rozbitek - Założony w 2004 roku przez kompozytora Jana A. P. Kaczmarka instytut ma na celu jednoczenie wokół siebie artystów filmu, muzyki i teatru. W ramach instytutu raz na jaki¶ czas organizowane s± warsztaty i seminaria, gdzie uczestnicy mog± dowiedzieć się z ust znanych osobisto¶ci branży filmowej wielu praktycznych rzeczy, prawideł funkcjonowania rynku filmowego i nie tylko. W przyszło¶ci instytut ma ambicje stać się miejscem produkcji artystycznej. O¶rodek mie¶ci się w w gminie Kwilcz położonej 60 km na zachód od Poznania.
 • Strona Maćka Dobrowolskiego - Strona domowa Macieja Dobrowolskiego, młodego kompozytora który choć dopiero wchodzi w ¶wiat szeroko rozumianej muzyki ilustracyjnej, już wkrótce może stać się solidnym i uznanym twórc±. Oczywi¶cie aby przepowiednie się zi¶ciły potrzebna jest specyficzna mieszanka pracy, talentu i zakraszona przysłowiowym łutem szczę¶cia. O ile za pierwsze dwa odpowiada Maciek, o tyle w tym ostatnim portal filmmusic.pl postanowił pomóc młodemu twórcy. Postaramy się Wam przedstawić i spopularyzować, na razie jeszcze skromny, ale w wielu miejscach w pełni profesjonalny dorobek autora. Niniejszy link odsyła do strony domowej Maćka, tam znajdziecie wszelkie informacje i newsy, jak również spora dawkę plików muzycznych prezentuj±c± twórczo¶ć kompozytora, twórczo¶ć, z któr± warto się zapoznać.
Strony zagraniczne
 • FilmTracks - Jedna z najpopularniejszych stron po¶więcona współczesnej muzyce filmowej. Ciekawe, choć bardzo konserwatywne, recenzje Christiana Clemmensena. A na dodatek komentarze (niestety Polacy najwyraˇniej nie mog± ich odczytać), forum i konkursy.
 • Music from the Movies - Bardzo dobre newsy, dużo recenzji (chyba najwięcej w tej chwili), strona magazynu pod tym samym tytułem.
 • Film Score Monthly - ZaprzyjaĽniona z FilmMusic.pl strona czasopisma branżowego pod tym samym tytułem. Profesjonalne recenzje, artykuły, podsumowanie tygodnia.
 • MovieWave - Ciekawe, fachowe, choć bardzo często kontrowersyjne recenzje Jamesa Southalla.
 • Soundtrack.net - Dan Goldwasser, który prowadzi t± stronę ma bardzo dobre wej¶ cia w branży, więc jego newsom można wierzyć. Duża baza partytur, trochę mniej recenzji, filmografie. Goldwasser prowadzi też strony wielu kompozytorom.
 • Cinemusic.net - Pomarańczowa strona Ryana Keaveneya. Obiektywne recenzję, klipy dĽwiękowe a do tego konkursy z cyklu mystery clip.
 • Movie Music UK - Pozbawiona wszelkich uprzedzeń strona Jonathana Broxtona. Recenzje, biografie (obecnie największa na ¶wiecie baza), recenzja Pana Tadeusza (!). Autor współpracuje z kompozytorem Peterem Simonsem. Burzliwe, prężnie działaj±ce forum.
 • SoundtrackCollector - Największa i najbardziej profesjonalna baza płyt z muzyk± filmow±. Je¶li szukasz tracklisty, okładki lub daty wydania portal zaspokoi Twe oczekiwania. Dodatkowo ¶wietny dział z filmografiami i naj¶wieższe newsy z soundtrackowego rynku fonograficznego.
 • Internet Movie DataBase - zawiera filmografie wszystkich twórców, jednak bardzo często zdarzaj± się błędy (każdy może dodać informacje, które rzadko kiedy posiadaj± oficjalne potwierdzenie).
Wspieraj± nas

R E K L A M A

NASI PARTNERZY:Poki.pl
Grydladzieci.pl


 
Strona hostowana przez
www.twojastrona.pl
Copyright © 2005-2007 FilmMusic.pl.
Wszelkie materiały multimedialne wykorzystane na tej stronie służ± jedynie celom informacyjnym.
Projekt i wykonanie