Szukaj: w


Artykuły


Sandro Ruscio - wywiad dla Filmmusic.pl
Sandro Ruscio to włoski kompozytor muzyki do filmów, a także autor muzyki koncertowej oraz teatralnej. Od kilku lat zamieszkały w Polsce, artysta podj±ł współpracę z reżyserem Krzysztofem Zanussim przy filmie Eter, z którego kompozycję mogli¶my usłyszeć w maju 2019 na 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Zainspirowani tym wydarzeniem, postanowili¶my poprosić kompozytora o rozmowę, któr± niniejszym przedstawiamy.
Sandro Ruscio - An Interview

Sandro Ruscio is an Italian composer of film, ballet, theater and concert music. He collaborated with Polish director Krzysztof Zanussi on the movie Eter and his music was performed during the 12th Film Music Festival in Cracow. Inspired by that event, we asked the composer a few questions. You can read the interview in this article.
Paul Anthony Romero - wywiad dla Filmmusic.pl

Ľródło: https://www.facebook.com/heroesorchestra/


Zapraszamy do lektury naszego wywiadu z kompozytorem muzyki do serii gier komputerowych Heroes of Might and Magic, Paulem Anthonym Romero.
Paul Anthony Romero - The Interview

source: https://www.facebook.com/heroesorchestra/


Our crew had the highest pleasure to meet the composer behind the music for the Heroes of Might and Magic series, Paul Anthony Romero, and ask him a few questions. You can read the interview below.
FILMMUZY - podsumowanie roku 2019Wydarzenia roku 2020 sprawiły, że póĽniej niż zwykle udało nam się uporz±dkować miniony rok 2019. Jednak całkowicie o nim nie zapomnieli¶my, jak i też o ¶cieżkach dĽwiękowych, jakie w nim się ukazały. Tak też lepiej póĽno niż wcale oto Filmmuzy, czyli nagrody portalu FilmMusic.pl za rok 2019!
Znowu nie będziemy ukrywać, że jak co roku nie było to łatwe zadanie. I jak zawsze nie obyło się bez kontrowersji i ostrych, ale jak zawsze profesjonalnych i merytorycznych dyskusji w naszej redakcji. Podobnie jak przed dwoma laty, jeżeli chodzi o takie kategorie jak KOMPOZYTOR, ODKRYCIE, UTWÓR, czy w końcu GNIOT ROKU, bez większych problemów udało nam się wyłonić naszych zwycięzców. Jeżeli jednak chodzi o najważniejsz± kategorię SCORE ROKU, walka między dwoma pracami była zacięta aż do samego końca, że aż musieli¶my zrobić dogrywkę.
Ci którzy ¶ledz± nasz portal i poprzednie rozdania Filmmuzy, dostrzeg± pewn± zależno¶ć, czy wręcz powtarzalno¶ć. Znaczy w poszczególnych kategoriach, czy jeżeli chodzi o SCORE ROKU, KOMPOZYTORA ROKU, czy wreszcie GNIOT ROKU, króluj± te same nazwiska. I tak np. zwycięzcy Filmmuzy za rok 2018 udało się obronić tytuł. Za¶ jeżeli chodzi, naszym zdaniem, o najgorsze ¶cieżki dĽwiękowego minionego roku, to (niestety) znowu trafiło na te same nazwiska co przed dwoma laty.
Ale wystarczy już tego trzymania w niepewno¶ci. Tym bardziej, że musieli¶cie tak długo czekać na te nagrody, a więc oto zwycięscy roku 2019 w muzyce filmowej, plus nominowani, o których też nie można zapomnieć:


poprzednia | następna

R E K L A M A

NASI PARTNERZY:Poki.pl
Grydladzieci.pl


 
Strona hostowana przez
www.twojastrona.pl
Copyright © 2005-2020 FilmMusic.pl.
Wszelkie materiały multimedialne wykorzystane na tej stronie służ± jedynie celom informacyjnym.
Projekt i wykonanie