Szukaj: w


nagrody
Pozostałe






LOS PREMIOS GOYA

Przyznawane od 1987 r. przez Academia de las Artes y las Ciencias Cinematográficas de España statuetki z brązu, będące małymi popiersiami malarza Francisco de Goyi.

Mejor Musica Original (najlepsza muzyka)


2015:
  • Julio de la Rosa - La Isla Mínima
  • Roque Baños - El Niño
  • Pascal Gaigne - Loreak
  • Gustavo Santaolalla - Relatos salvajes
2014:
  • Pat Metheny – Vivir es fácil con los ojos cerrados
  • Emilio Aragón Álvarez – A Night in Old Mexico
  • Óscar Navarro – La mula
  • Joan Valent – Las brujas de Zugarramurdi
2013:
  • Alfonso de Villalonga – Blancanieves
  • Julio de la Rosa - Grupo 7
  • Álex Martínez and Zacarías M. de la Riva - Las aventuras de Tadeo Jones
  • Fernando Velázquez - Lo Imposible
2012:
  • Alberto Iglesias - La piel que habito
  • Lucio Godoy - Blackthorn
  • Evgueni Galperine, Sacha Galperine - Eva
  • Mario de Benito - No habrá paz para los malvados
2011:
  • Alberto Iglesias - También la lluvia
  • Roque Baños - Balada triste de trompeta
  • Victor Reyes - Buried
  • Gustavo Santaolalla - Biutiful
2010:
  • Alberto Iglesias - Los abrazos rotos
  • Roque Baños - Celda 211
  • Federico Jusid - El Secreto de sus ojos
  • Dario Marianelli - Agora
2009:
  • Roque Baños - The Oxford Murders
  • Alberto Iglesias - Che
  • Bingen Mendizábal - El Juego del Ahorcado
  • Lucio Godoy - Los Girasoles Ciegos
2008:
  • Roque Baños - Las 13 rosas
  • Carles Cases - Oviedo Express
  • Mikel Salas - Bajo las estrellas
  • Fernando Velazquez - El Orfanato
2007:
  • Alberto Iglesias - Volver
  • Roque Baños - Alatriste
  • Javier Navarette - El Labirinto del Fauno
  • Lluis Llach - Salvador
2006:
  • H.A.Leyva,J.L.Garrido,E.Alfonso,D.Abad,D.Bueno,K.Ferrer,K.Ochoa - Habana Blues
  • Eva Gancedo - La noche del hermano
  • Pablo Cervantes - Ninette
  • Roque Baños - Fragiles
2005:
  • Alejandro Amenabar - Mal adentro
  • Angel Illarramendi - Hector
  • Roque Baños - El maquinista
  • Sergio Moure - Inconscientes
2004:
  • Juan Bardem - Al sur de Granada
  • Santi Vega - Eyengui, el dios del sueno
  • Pablo Cervantes - Hotel Danubio
  • Juan Carlos Cuello - Valentin
2003:
  • Alberto Iglesias - Hable con ella
  • Roque Baños - 800 balas
  • Juan Bardem - A mi madre le gustan les mujeres
  • Victor Reyes - En la ciudad sin limites
2002:
  • Alberto Iglesias - Lucia y el sexo
  • Jose Nieto - Juana la loca
  • Alejandro Amenabar - Los Otros
  • Bernardo Bonezzi - Sin noticias de dios
2001:
  • Jose Nieto - Se quien eres
  • Nacho Mastretta, Najwa Jean - Asfalto
  • Roque Baños - La comunidad
  • Antonio Meliveo - Plenilunio
2000:
  • Alberto Iglesias - Todo sobre mi madre
  • Angel Illarramendi - Cuando vuelvas a mi lado
  • Alejandro Amenabar - La lengua de las mariposas
  • Antonio Meliveo - Solas
1999:
  • Alberto Iglesias - Los amantes del circulo polar
  • Antoine Duhamel - La nina de tus ojos
  • Juan Bardem - Los anos barbaros
  • Pedro Guerra - Mararia
1998:
  • Eva Gancedo - La buena estrella
  • Simon Boswell - Perdita Durango
  • Jose Manuel Pagan - Tic Tac
1997:
  • Alberto Iglesias - Tierra
  • Jose Nieto - El perro del hortelano
  • Angel Illarramendi - El utimo viaje de Robert Rylands
1996:
  • Bernardo Bonezzi - Nadie hablara de nosotras cuando hayamos muerto
  • Battista Lena - El dia de la bestia
  • Carles Cases - El porque de las cosas
1995:
  • Jose Nieto - La pasion turca
  • Manuel Balboa - Cancion de cuna
  • Suso Saiz - El detective y la muerte
1994:
  • Alberto Iglesias - La ardilla roja
  • Jose Nieto - Intruso
  • Manolo Tena - Por que lo llaman amor cuando quieren decir sexo
1993:
  • Jose Nieto - El maestro de esgrima
  • Antoine Duhamel - Belle epoque
  • Alberto Iglesias - Vacas
1992:
  • Jose Nieto - El rey pasmado
  • Alejandro Masso - Don Juan en los infiernos
  • Bernardo Bonezzi - Todo por la pasta
1991:
  • Jose Nieto - Lo mas natural
  • Ennio Morricone - Atame!
  • Alejandro Masso - iAy, Carmela!
1990:
  • Paco de Lucia - Montoyas y Tarantos
  • Antoine Duhamel - El sueno de mono loco
  • Gregorio Garcia Segura - Las cosas cel querer
  • Jose Nieto - Esquilache
  • Pata Negra - Bajarse al moro
1989:
  • Carmeno Bernaola - Pasodoble
  • Alejandro Masso - El Dorado
  • Lalo Schifrin - Berlin Blues
  • Bernardo Bonezzi - Mujeres al borde de un ataque de nervios
  • Alejandro Masso - Remando al viento
1988:
  • Jose Nieto - El bosque animado
  • Grupo Milladoiro - Divinas palabras
  • Raul Alcover - Los Invitados
1987:
  • Grupo Milladoiro - La mitad del cielo
  • Xavier Montsalvatge - Dragon rapide
  • Emilio Arietta - El disputado voto del senor Cayo




THE GOLDEN HORSE AWARD

Najważniejsza chińska nagroda, przyznawana na tajwańskim festiwalu filmowym "The Golden Horse Film Festival" odbywającym się co roku, późną jesienią, w Taipei.

Best Original Film Score


2013:
  • Lim Giong - A Touch Of Sin
  • Ricky Ho, Lin Ching-tai - Beyond Beauty, Taiwan From Above
  • Patrick Jonsson - Bends
  • Wu Rui-Ran - A Time In Quchi
  • Owen Wang - Zone Pro Site
2012:
  • Peyman Yazdanian, Jóhann Jóhannsson - Mystery
  • Wei Ding, Zhao-Yang Lin - Shi lian 33 tian
  • Chien-Chi Chen - Ai
  • Teddy Robin Kwan, Tommy Wai - Xiao shi de zi dan
  • Fan Wang, Wei An - Jianshi liu baiyuan
2011:
  • Ricky Ho - Warriors of the Rainbow: Seediq Bale
  • Baby-C, Kay Huang - The Long Goodbye
  • Owen Wang - Jump Ashin!
  • Oh Young-mook - The Piano in a Factory
2010:
  • Peyman Yazdanian - Spring Fever
  • Sandee Chan - Monga
  • Wu Rueiran - When Love Comes
  • Lim Giong - Deep in the Clouds
2009:
  • Dou Wei, Bi Xiao Di - The Equation of Love and Death
  • Lim Giong - Yang Yang
  • Liu Xing - Wheat
  • Paul Grabowsky - Like a Dream
2008:
  • Chan Kwong-Wing, Peter Kam, Chatchai Pongprapaphan, Leon Ko - The Warlords
  • Fred Lu, Lo Chi-Yi - Cape No.7
  • Ricky Ho - 12 Lotus
  • Xavier Jamaux, Fred Avril - Sparrow
2007:
  • Alexandre Desplat - Lust, Caution
  • Anthony Chue - Invisible Target
  • Guy Zerafa - Eye in the Sky
  • Terdsak Janpan, Jay Chou - Secret
2006:
  • Lim Giong - Do Over
  • Peter Kam - Silk
  • Peter Kam, Leon Ko - Perhaps Love
  • Tan Dun - The Banquet
2005:
  • Cincin Lee - Blue Cha Cha
  • Jeffrey Cheng - The Heirloom
  • Lo Tayu - Election
  • Anthony Chue - Divergence
2004:
  • Shigeru Umebayashi, Peer Raben - 2046
  • George Chen, Jeng-Yu Chang, Yu-Wei Chang - Splendid Float
  • Kawasaki Masahiro - Rice Rhapsody
  • Lim Giong - The World
2003:
  • Marco Wan - Colour of the Truth
  • Peter Kam, Anthong Chue - Men Suddenly in Black
  • Chung Chi Wing - PTU
  • Chung Chi Wing, Ben Cheung - Turn Left, Turn Right
2002:
  • Thio Hugo P. - The Best of Times
  • Buran Yukan - Somewhere Over the Dreamland
  • Lam Wah-Chuen, Chu Hing-Cheung - Hollywood Hong Kong
  • Jeffrey Cheng - Drop Me a Cat
2001:
  • Lim Giong, Huang Kai-Yu - Millenium Mambo
  • Milos Raickovich - The Map of Sex and Love
  • Shigeru Umebayashi - Midnight Fly
  • Ricky Ho - The Legend of Zu
2000:
  • Tan Dun - Crouching Tiger, Hidden Dragon
  • Zhang Lida - Shadow Magic
  • Tommy Wai, Koan Hui, Martin Chappell - Time and Tide
  • Michael Galasso - In the Mood for Love
1999:
  • Peter Kan - Purple Storm
  • Charles Ualade - The Mistress
  • Ming Chang-Chen - March of Happiness
  • Tsang-Hei Chiu, Clarence Hui - Ordinary Heroes
1998:
  • Johnny Chen - Xiu Xiu: The Sent Down Girl
  • Chris Babida - Bishonen
  • Tsang-Hei Chiu, Dick Lang - City of Glass
  • Tsang-Hei Chiu - Anna Magdalena
1997:
  • Kitaro - The Soong Sisters
  • Hsu-Chung Huang - Wolves Cry Under the Moon
  • Chi Kung Wang, Kuan-Ying Wu - Love Go Go
  • Ricky Ho - The Chinese Ghost Story
1996:
  • Davood Tabrizi - Floating Life
  • Hong-Yi Chang - Footsteps in the Rain
  • Mark Lui, Yee-Tat Lau, Davy Tam, Billy Chan - 4 Face of Eve
  • Ji-Pung Zhao - Temptress Moon
1995:
  • Shou Chuan Lee, Tsung Pei Fan - Super Citizen Ko
  • Chris Babida - The Phantom Lover
  • Frankie Chan - Fallen Angels
  • Jei Yong Shin - The Daughter in Law
1994:
  • Huan Chang Chen - Red Rose, White Rose
  • Antonio Lee - A Confucian Confusion
  • Franky Chan - Chung King Express
1993:
  • Tats Lau, Wai Kai Leung - Temptation of a Monk
  • Chris Babida, Wu Wai Lap - C’est la vie, mon Chéri
  • Shih Shye Yung - Green, Green Leaves of Home
  • Chen ming Chang - The Puppetmaster




GOLDEN GOBLET

Nagroda znana też jako JIN JUE, przyznawana na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju.

Best Music


2013:
  • Yury Bykov - Mayor
2012:
  • Avshalom Caspi - De tu ventana a la mía
2011:
  • Wen Zi - The Young Man Sings Folk Songs in the Opposite Door
2010:
  • Lim Giong - Deep in the Clouds
2009:
  • Hyoung-woo Roh - Rough Cut
2008:
  • Andrius Mamontovas - Loss
2007:
  • Isao Tomita - Bushi no ichibun
2006:
  • Karl Jenkins - River Queen
2005:
  • Huu Phuc Dang - Thoi xa vang
2004:
  • Byung-Woo Lee - Scandal
2003:
  • festiwal nie odbył się
2002:
  • Takeshi Kobayashi - Riri Shushu no subete
2001:
  • Claude Samart - Bo Ba Bu
2000:
  • festiwal nie odbył się
1999:
  • Gunter Mokesh - Beastie Girl




ANNIE AWARD

Nagroda przyznawana od 1972 roku w dziedzinie filmów animowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Filmu Animowanego (ASIFA). Pierwsze wyróżnienie w kategorii muzycznej przyznano w 1995r. i w tamtym roku jedna kategoria obejmowała zarówno filmy pełno- krótkometrażowe, jak i seriale TV.

Best Music in an Animated Feature Production (najlepsza muzyka w filmie pełnometrażowym)


2015:
  • John Powell, Jónsi – How to Train Your Dragon 2
  • Nicole Renaud, Composer – Cheatin'
  • Danny Elfman – Mr. Peabody & Sherman
  • Bruno Coulais & Kila – Song of the Sea
  • Joe Hisaishi – Kaguya-hime no Monogatari
2014:
  • Kristen Anderson-Lopez, Robert Lopez, Christophe Beck – Frozen
  • Alan Silvestri - The Croods
  • Henry Jackman - Turbo
  • Mark Mothersbaugh – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2
  • Heitor Pereira, Pharrell Williams – Despicable Me 2 -
  • Danny Elfman - Epic
  • Randy Newman - Monsters University
  • Dominic Lewis - Free Birds
2013:
  • Henry Jackman – Wreck-It-Ralph
  • Alexandre Desplat – Rise of the Guardians
  • Bruce Retief – Adventures in Zambezia
  • Joel McNeely, Brendan Milburn, Valerie Vigoda - Secret of the Wings
  • John Powell, Adam Schlesinger, Ester Dean - Ice Age: Continental Drift
  • John Powell, Cinco Paul – Dr. Seuss’ The Lorax
  • Mark Mothersbaugh – Hotel Transylvania
  • Patrick Doyle, Mark Andrews, Alex Mandel – Brave
2012:
  • John Williams – The Adventures of Tintin
  • Henry Jackman - Puss in Boots
  • Mikael Mutti, Siedah Garrett, Carlinhos Brown, Sergio Mendes, John Powell - Rio
  • Zooey Deschanel, Kristen Anderson-Lopez, Henry Jackman, Robert Lopez - Winnie The Pooh
2011:
  • John Powell - How To Train Your Dragon
  • Sylvain Chomet - The Illusionist
  • David Hirschfelder - Legend Of The Guardians: The Owls of Ga’Hoole
  • Harry Gregson Williams - Shrek Forever After
  • Pharrell Williams, Heitor Pereira - Despicable Me
2010:
  • Bruno Coulais - Coraline
  • Michael Giacchino - Up
  • John Powell - Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
  • Joe Hisaishi - Ponyo
2009:
  • Hans Zimmer; John Powell - Kung Fu Panda
  • Kevin Manthei - Batman: Gotham Knight
  • John Powell - Horton Hears a Who!
  • William Ross - The Tale of Desperaux
  • Max Richter - Waltz with Bashir
2008:
  • Michael Giacchino - Ratatouille
  • Rupert Gregson-Williams Bee Movie
  • Amy Powers; Russ DeSalvo; Jeff Danna - Disney Princess Enchanted Tales: Follow Your Dreams
  • Danny Elfman; Rufus Wainwright; Rob Thomas - Meet the Robinsons
  • Oliver Bernet - Persepolis
2007:
  • Randy Newman - Cars
  • Laura Karpman - A Monkey’s Tale
  • Gordon Goodwin - Bah Humduck!: A Looney Tunes Christmas
  • John Powell - Ice Age: The Meltdown
  • John Debney - The Ant Bully
2006:
  • Julian Nott - Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit
  • Hans Zimmer - Madagascar
2005:
  • Michael Giacchino - The Incredibles
  • Kenji Kawai - Innocence
  • Harry Gregson-Williams - Shrek 2
  • Don Harper; Lebo M.; Johnny Clegg; Martin Erskine; Seth Friedman - The Lion King 1½
  • Gregor Narholz - The SpongeBob SquarePants Movie
2004:
  • Thomas Newman - Finding Nemo
  • Phil Collins; Mark Mancina - Brother Bear
  • Harry Gregson-Williams - Sinbad: Legend of the Seven Seas
2003:
  • Joe Hisaishi - Spirited Away
  • David Newman - Ice Age
  • Randy Newman - Monsters, Inc.
  • Alan Silvestri; Mark Keali'i Ho'omalu - Lilo & Stitch
  • Joel McNeely - Return to Never Land
2002:
    Nagród nie przyznawano
2001:
  • John Powell; Harry Gregson-Williams - Shrek
  • James Newton Howard - Atlantis: The Lost Empire
  • Louis Febre - Scooby-Doo and the Alien Invaders
  • John Debney - The Emperor's New Groove
  • Danny Troob - The Little Mermaid II: Return to the Sea
2000:
  • Randy Newman - Toy Story 2
  • James Newton Howard - Dinosaur
  • Hans Zimmer; John Powell - The Road to El Dorado
  • Richard M. Sherman; Robert M. Sherman – The Tigger Movie
  • Richard Stone; Steven Bernstein; Julie Bernstein; Gordon Goodwin; Tim Kelly - Wakko’s Wish
1999:
  • Michael Kamen - Iron Giant
  • Phil Collins - Tarzan
  • Harry Gregson-Williams; John Powell - Antz
  • Tom Snow; Scott Warrender - The Lion King II: Simba's Pride
1998:
  • Jerry Goldsmith; Matthew Wilder; David Zippel - Mulan
  • David Newman; Stephen Flaherty; Lynn Ahrens - Anastasia
  • Rachel Portman; Don Black - Beauty and the Beast: The Enchanted Christmas
  • Joseph LoDuca; Michele Brourman; Amanda McBroom - Hercules and Xena The Animated Movie: The Battle for Mount Olympus
  • Carl Johnson - Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin
1997:
  • David Newman - Cats Don’t Dance (muzyka do piosenek)
  • Mark Watters; Carl Johnson - Aladdin and the King of Thieves
  • Steve Goldstein - Cat’s Don’t Dance (score)
  • Leslie Bricusse - The Land Before Time IV: Journey Through the Mists
  • Woody Guthrie; Frank Fuchs - This Land Is Your Land: The Animated Kids' Songs of Woody Guthrie
1996:
  • Randy Newman - Toy Story
1995: (Best Individual Achievement for Music in the Field of Animation)
  • Alan Menken; Stephen Schwartz - Pocahontas
  • Richard Stone - Animaniacs
  • Shirley Walker - Batman
  • Patrick DeRemer; Roy Freeland - A Goofy Movie
  • Philip Appleby - Daisy-Head Maizie


Best Music in an Animated Television Production (najlepsza muzyka w filmie telewizyjnym) - w latach 2008-2010 kategoria obejmowała także produkcje krótkometrażowe (...or Short Form)


2015:
  • Christopher Willis – Mickey Mouse
  • Peter Lurye, George Gabriel, Chris Gifford – Dora and Friends: Into the City!
  • Jay Vincent, Michael Kramer, Jeppe Riddervold, Erin Chapman – Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
  • Lolita Ritmanis, Kristopher Carter & Michael McCuistion – Avengers Assemble
  • Nathan Barr & Lisbeth Scott - Tumble Leaf
2014:
  • Christopher Willis - Disney Mickey Mouse
  • Alan Williams - Estefan
  • Guy Moon - T.U.F.F. Puppy
  • Peter Lurye, Stuart Kollmorgen, Peter Zizzo - Peter Rabbit
  • Kevin Kliesch, Craig Gerber, John Kavanaugh - Disney Sofia the First
  • Andy Bean - Disney Wander Over Yonder
2013:
  • John Paesano - Dragons: Riders of Berk: How to Pick Your Dragon
  • Adam Berry – Penquins of Madagascar: Private and the Winky Factory
  • Alf Clausen - The Simpsons: Treehouse of Horror XXIII
  • Frederik Wiedmann – Green Lantern The Animated Series: Into the Abyss
  • Guy Moon - T.U.F.F. Puppy: Really Big Mission
  • Michael Rubin - Bubble Guppies: Bubble Puppy’s Fin-tastic Fairytale!
2012:
  • Grace Potter, Michael Giacchino - Prep & Landing: Naughty vs. Nice
  • Adam Berry, Bob Schooley, Mark McCorkle - Penguins of Madagascar
  • Ben Locket - The Amazing World of Gumball
  • Frederik Wiedmann - Green Lantern The Animated Series
  • Joel McNeely, Brendan Milburn and Valerie Vigoda - Pixie Hollow Games
  • Kevin Kliesch - Thundercats
  • Shawn Patterson, Zeb Wells - Robot Chicken
2011:
  • Jeremy Wakefield, Sage Guyton, Nick Carr, Tuck Tucker - SpongeBob SquarePants
  • J. Walter Hawkes, Billy Lopez - The Wonder Pets!
  • Henry Jackman, Hans Zimmer, John Powell - Kung Fu Panda Holiday
  • Tim Long, Alf Clausen, Bret McKenzie, Jemaine Clement - The Simpsons: Elementary School Musical
  • Shawn Patterson - Robot Chicken's DP Christmas Special
2010:
  • Guy Moon - The Fairly OddParents: "Wishology-The Big Beginning"
  • Michael Giacchino - Prep and Landing
  • Kevin Kiner - Star Wars: The Clone Wars "Weapons Factory"
2009:
  • Henry Jackman; Hans Zimmer; John Powell - Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five
  • Guy Moon - Back at the Barnyard
  • Carl Finch; Brave Combo - Click and Clack's As the Wrench Turns
  • Guy Michelmore – Growing Up Creepie
  • Kevin Kiner - Star Wars: The Clone Wars
2008:
  • Alf Clausen; Michael Price - The Simpsons
  • Shawn Patterson - El Tigre: The Adventures of Manny Rivera
  • James L. Venable; Jennifer Kes Remington - Foster's Home for Imaginary Friends
  • Evan Lurie; Robert Scull; Steven Bernstein - The Backyardigans
  • Drew Neumann; Gregory Hinde - Billy & Mandy's Big Boogey Adventure
2007:
  • James L. Venable; Jennifer Kes Remington - Foster's Home for Imaginary Friends
  • Stephen C. Marston - Jakers! The Adventures of Piggley Winks
  • John King - Shorty McShorts' Shorts
  • Brad Benedict; Mark Fontana; Erik Godal - Squirrel Boy
2006:
  • James L. Venable; Jennifer Kes Remington - Foster's Home for Imaginary Friends
  • Thomas Chase - The Batman
  • Jeff Danna - Zula Patrol
2005:
  • Robert J. Kral - Duck Dodgers
  • Jeff Danna; Steven Sullivan - Miss Spider's Sunny Patch Friends
  • Yôko Kanno - Wolf’s Rain
  • Steve D'Angelo; Terry Tompkins - Peep
2004:
  • Alf Clausen; Ian Maxtone-Graham; Ken Keeler - The Simpsons
  • Robert J. Kral; Wayne Coyne; Steven Drozd - Duck Dodgers
  • Ken Keeler - Futurama
  • Lolita Ritmanis; Kristopher Carter; Michael McCuistion; Andy Sturmer - Teen Titans
2003:
  • James L. Venable - Samurai Jack
  • Van Dyke Parks; Kevin Kiner; Grant Geissman - Harold and the Purple Crayon
  • Ken Keeler - Futurama
  • Guy Moon - The Fairly OddParents
2002:
    Nagród nie przyznawano
2001:
  • James L. Venable; Thomas Chase; Steve Rucker - The Powerpuff Girls
  • Kevin Manthei - Invader ZIM
  • Jim Latham; Nathan Furst - Max Steel
  • Guy Moon - The Fairly OddParents
  • Kristopher Carter; Michael McCuistion; Lolita Ritmanis; Shirley Walker - The Zeta Project
2000:
  • Alf Clausen - The Simpsons
  • Walter Murphy - Family Guy
  • Richard Stone; Steven Bernstein; Julie Bernstein; Gordon Goodwin; Tim Kelly - Histeria!
  • Stephen James Taylor - Mickey Mouse Works
  • Don Sawyer; Fred Newman - PB&J Otter
1999:
  • Randy Roger - Histeria!
  • Walter Murphy - Family Guy
  • J. Eric Schmidt; Cameron Patrick - The Sylvester & Tweety Mysteries
  • Stephen James Taylor - Mickey Mouse Works
1998:
  • Alf Clausen - The Simpsons
  • Randy Petersen; Kevin Quinn - 101 Dalmatians: The Series
  • Bill Burnett; Guy Moon - Cow and Chicken
  • David Smith; Thomas Chase; Steve Rucker - Dexter's Laboratory
  • Lino Sound - Kablam!
1997:
  • Alf Clausen - The Simpsons
  • Michael Tavera; Charles Fernandez; Ron Grant; Harvey Cohen - Casper
  • Thomas Chase; Steve Rucker - Dexter’s Laboratory
  • Carl Johnson - Mighty Ducks
  • Shirley Walker - Superman
  • Michael Silversher; Patty Silversher - Boo to You Too! Winnie the Pooh


R E K L A M A




NASI PARTNERZY:



Poki.pl
Grydladzieci.pl

 
Strona hostowana przez
www.twojastrona.pl
Copyright © 2005-2017 FilmMusic.pl.
Wszelkie materiały multimedialne wykorzystane na tej stronie służą jedynie celom informacyjnym.
Projekt i wykonanie