Szukaj: w


nagrody
Saturny

BEST MUSIC:


2014:
  • Frank Ilfman - Big Bad Wolves
  • Danny Elfman - Oz The Great and Powerful
  • Howard Shore - The Hobbit: The Desolation of Smaug 
  • Brian Tyler - Iron Man 3 
  • Brian Tyler - Now You See Me 
  • John Williams - The Book Thief 
2013:
  • Danny Elfman – Frankenweenie
  • Dario Marianelli – Anna Karenina
  • Howard Shore – The Hobbit: An Unexpected Journey
  • Hans Zimmer – The Dark Knight Rises
  • Mychael Danna – Life of Pi
  • Thomas Newman – Skyfall
2012:
  • Michael Giacchino – Super 8
  • Michael Giacchino – Mission: Impossible – Ghost Protocol
  • Howard Shore – Hugo
  • Alan Silvestri – Captain America: The First Avenger
  • John Williams – War Horse
  • John Williams – The Adventures of Tintin
2011:
  • Hans Zimmer - Inception
  • Daft Punk - Tron: Legacy
  • Clint Eastwood - Hereafter
  • Michael Giacchino - Let Me In
  • Gottfried Huppertz - Metropolis (1927r.) - complete edition
  • John Powell - How to Train Your Dragon
2010:
  • James Horner - Avatar
  • Brian Eno - The Lovely Bones
  • Michael Giacchino - Up
  • Christopher Young - Drag Me to Hell
  • Tarô Iwashiro - Red Cliff
  • Hans Zimmer - Sherlock Holmes
2009:
  • Hans Zimmer; James Newton Howard - The Dark Knight
  • Alexandre Desplat - The Curious Case of Benjamin Button
  • Clint Eastwood - The Changeling
  • John Ottman - Valkyrie
  • John Powell - Jumper
  • Ramin Djawadi - Iron Man
2008:
  • Alan Menken – Enchanted
  • Tyler Bates – 300
  • Mark Mancina – August Rush
  • John Powell – The Bourne Ultimatum
  • Nicholas Hooper – Harry Potter and the Order of the Phoenix
  • Jonny Greenwood – There Will Be Blood
2007:
  • John Ottman - Superman Returns
  • David Arnold – Casino Royale
  • Trevor Rabin – Flyboys
  • Douglas Pipes – Monster House
  • Tom Tykwer; Johnny Klimek; Reinhold Heil – Perfume: The Story of a Murderer
  • John Powell – X-Men: The Last Stand
2006:
  • John Williams – Star Wars Episode III: Revenge of the Sith
  • Hans Zimmer; James Newton Howard – Batman Begins
  • Danny Elfman – Charlie and the Chocolate Factory
  • Patrick Doyle – Harry Potter and the Goblet of Fire
  • John Ottman – Kiss Kiss Bang Bang
  • John Williams – War of the Worlds
2005:
  • Alan Silvestri – Van Helsing
  • John Williams – Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
  • Michael Giacchino – The Incredibles
  • Alan Silvestri – The Polar Express
  • Ed Shearmur – Sky Captain and the World of Tomarrow
  • Danny Elfman – Spider-Man 2
2004:
  • Howard Shore - The Lord of the Rings: Return of the King
  • Thomas Newman – Finding Nemo
  • Danny Elfman – Hulk
  • Jerry Goldsmith – Looney Tunes: Back in Action
  • Klaus Badelt – Pirates of the Caribbean: Curse of the Black Pearl
  • John Ottman – X2
2003:
  • Danny Elfman – Spider-Man
  • Howard Shore - The Lord of the Rings: The Two Towers
  • John Williams – Minority Report
  • Reinhold Heil; Johnny Klimek – One Hour Photo
  • Joe Hisaishi – Spirited Away
  • John Williams – Star Wars Episode II: Attack of the Clones
2002:
  • John Williams – A.I.
  • Howard Shore - The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
  • Angelo Badalamenti – Mulholland Dr.
  • Joseph LoDuca – Brotherhood of the Wolf
  • John Powell; Harry Gregson Williams – Shrek
  • Nancy Willson – Vanilla Sky
2001:
  • James Horner – How the Grinch Stole Christmas!
  • James Newton Howard – Dinosaur
  • Hans Zimmer; Lisa Gerrard – Gladiator
  • Jerry Goldsmith – Hollow Man
  • Hans Zimmer; John Powell – The Road to ElDorado
  • Tan Dun – Crouching Tiger; Hidden Dragon


Wcześniejsze lata (zwycięzcy):

  • 2000: Danny Elfman – Sleepy Hollow
  • 1999: John Carpenter – John Carpenter’s Vampires
  • 1998: Danny Elfman – Men in Black
  • 1997: Danny Elfman – Mars Attacks!
  • 1996: John Ottman – The Usual Suspects
  • 1995: Howard Shore – Ed Wood
  • 1994: Danny Elfman – The Nightmare Before Christmas
  • 1993: Angelo Badalamenti – Twin Peaks: Fire Walk With Me
  • 1992: Loek Dikker – Body Parts
  • 1990/1991: Alan Silvestri – Back to the Future Part III
  • 1990: Christopher Young – Hellbound: Hellraiser II
  • 1989 – nie przyznano
  • 1988: Alan Silvestri - Predator
  • 1987: Alan Menken – The Little Shop of Horrors
  • 1986: Bruce Broughton – Young Sherlock Holmes
  • 1985: Jerry Goldsmith - Gremlins
  • 1984: James Horner - Brainstorm
  • 1983: John Williams – E.T.
  • 1982: John Williams – Raiders of the Lost Ark
  • 1981: John Barry – Somewhere in Time
  • 1980: Miklós Rózsa – Time After Time
  • 1979: John Williams – Superman
  • 1978: John Williams - Star Wars / Close Encounters of the Third Kind
  • 1977: David Raksin (nagroda za całokształt twórczości)
  • 1975/76: Miklós Rózsa (nagroda za całokształt twórczości)
  • 1974: Bernard Herrmann (nagroda za całokształt twórczości)

  • R E K L A M A







    NASI PARTNERZY:



    Poki.pl
    Grydladzieci.pl

     
    Strona hostowana przez
    www.twojastrona.pl
    Copyright © 2005-2017 FilmMusic.pl.
    Wszelkie materiały multimedialne wykorzystane na tej stronie służą jedynie celom informacyjnym.
    Projekt i wykonanie